Sharp | 50HR7265E | 50 | Smart TV | Google TV | Black
- TootjadSharp
- Mudel: 50HR7265E
- Saadavus: 5
-
403€
Sharp | 50HR7265E | 50 | Smart TV | Google TV | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB, 3.5mm Headphone jack, RJ45 |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 50 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 128 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross height (mm) | 735.00 mm |
| Gross weight | 15.10 kg |
| Gross width (mm) | 1190.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 111.1 x 70.4 x 26 cm |
| Net weight | 9.70 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 17 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4320.00 g |
| Plastic (No PET) | 1080.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product name | 50HR7265E |
| Tagantvalgustuse tüüp | LED |
| Tare weight (kg) | 5.40 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |











